Testy samochodów
 Powrót
Szukaj w publicystyce:    Zaawansowane 
Pomoc
 
Alfa Romeo  Audi  BMW  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Daewoo  Daihatsu  Dodge  Fiat  Ford  Honda  Hyundai  Isuzu  Jaguar  Jeep  Kia  Lancia  Land Rover  Lexus  Mazda  Mercedes  Mini  Mitsubishi  Nissan  Opel  Peugeot  Polonez  Pontiac  Porsche  Range Rover  Renault  Rover  Saab  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volvo  Volkswagen
Testy samochodów
ilość stron: 3strona 1 z 3
1, 2, 3, następna

Cichobieg z pomrukiem
Audi A6 - Wrażenia z jazdy sedanem 3. generacji, w wersji quattro, z 3-litrowym turbodieslem i skrzynią tiptronic

O tym, że pod maską tego samochodu pracuje diesel, trudno się przekonać "na słuch". W kabinie silnika praktycznie nie słychać. No, chyba że skrzynię biegów ustawimy w trybie sport - wtedy motor jest bardziej "rozmowny". [2008-10-31] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1354

Głównie "tedeiki"
w komisach - Porównanie komisowych cen Audi A6 w wybranych miastach

Limuzyny i kombiaki koncernu z Ingolstadt należą do najpopularniejszych aut klasy średniej wyższej wśród oferowanych pojazdów w krajowych komisach. Trafiające na place "aszóstki" to najczęściej egzemplarze pochodzące z prywatnego importu, nierzadko niezarejestrowane jeszcze w kraju. Najwięcej jest aut sprowadzonych z Niemiec, Szwajcarii i krajów Beneluksu. Dominują modele II generacji, C5 (1997-2004), w których przebierać można w Kielcach i Toruniu, nieco mniej jest wozów aktualnej, III generacji C6 (od 2004 r.) - te trafiają się głównie na Mazowszu i w Wielkopolsce, trudniej o dobrze utrzymany pierwszy model A6 - C4 (1994-1997), który upolowaliśmy m.in. w Rzeszowie. [2008-10-31] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1354

Audi A5 szykowne i zwinne
Test - Wrażenia z jazdy autem w wersji quattroz 3-litrowym turbodieslem i manualnš skrzyniš biegów

Od dłuższego czasu Audi nie miało w swojej ofercie sportowego cou-pe. Dlatego wprowadzenie na rynek modelu A5 było wydarzeniem. Auto jest nie tylko szykowne, ale znakomicie radzi sobie na szosie. Przynajmniej w wersji 3.0 TDI quattro. [2008-10-24] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1352

Audi A4 Avant - Kombi jak coupe
Wrażenia z jazdy autem IV generacji, w wersji 1.8 TFSI ze skrzynią multitronic

Jeśli ktoś myśli, że do A4 Avant zapakuje dużo więcej tobołów niż do A4 sedana, to jest w błędzie, bo bagażnik wersji kombi jest tylko o 10 litrów większy. Ale za to jak to auto wygląda z opadającym dachem - prawie coupe! [2008-09-26] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1344

Więcej importowanych
Porównanie komisowych cen Audi w wybranych miastach

Wśród oferowanych w krajowych komisach Audi przeważają egzemplarze pochodzące z prywatnego importu z zachodnich krajów UE. Tych zakupionych jako nowe w polskich salonach jest mało, a te, które są, mają najczęściej uboższe wyposażenie niż auta sprowadzone. [2008-09-26] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1344

Audi A4 - Z większą klasą
Test - Wrażenia z jazdy sedanem z turbodieslem 2.0 TDI 143 KM i manualną sześciostopniową skrzynią

Nowe A4 sprawia wrażenie samochodu wyższej klasy niż poprzednik, choć tak jak on należy do segmentu D. Jest większe, co szczególnie odczuwają pasażerowie z tyłu i ma lepsze maniery - dwulitrowy turbodiesel jest cichszy od starych "tedeików". Szkoda tylko, że kierowca dalej nie może wygodnie umościć się w fotelu. [2008-07-11] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1322

Audi A3 - Droga zabawka
Wrażenia z jazdy autem w wersji Ambition, napędem quattro i z silnikiem 2.0 TFSI

Audi A3 to już niemal weteran. W obecnym wcieleniu ten trzydrzwiowy wóz znamy od pięciu lat. Nie stracił on jednak przez ten czas nic ze swojej usportowionej zadziorności. A jeśli pod jego maską pracuje 200-konny silnik i do tego jest napęd quattro, to mamy gwarancję, że jazda będzie przednia (a raczej czteronapędowa). Musimy tylko mieć do wydania "zbędne" 112 tys. zł. Bo tyle kosztuje to auto. [2008-05-09] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1304

Audi
W poszukiwaniu krętych szlaków
Audi TT Coupe - wrażenia z jazdy autem w wersji quattro, z silnikiem V6 3.2 FSI

Ten samochód jest niebezpieczny, bo siedząc za kierownicą, trudno się powstrzymać od duszenia pedału gazu do dechy. Ale czy może być inaczej, skoro pod maską jest 250 koni, a napęd jest przekazywany na obie osie? No i to zrównoważone zawieszenie i system ESP w odwodzie... [2007-02-16] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1179

Audi
Audi A6 Allroad - Zakręty to jego specjalność
Wrażenia z jazdy autem w wersji 3.0 TDI Tiptronic

Audi są sprytne w pokonywaniu zakrętów, o tym przekonałem się już kilkakrotnie, ale A6 Allroad z 3-litrowym turbodieslem o mocy 233 KM bije pod tym względem rekordy jak na taki samochód. To wóz stworzony na zakręty, choć producent chwali też jego walory terenowe. Tu jednak radziłbym zachować ostrożność. [2007-01-19] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1171

Audi TT Coupe
Audi TT Coupe - Młodzieńcza energia
Wrażenia z jazdy sportowcem z silnikiem 2.0 TFSI

Kiedy przed ośmiu laty Audi wprowadziło do sprzedaży model TT pierwszej generacji, okres oczekiwania na zamówione auto sięgał roku. Na nowe TT (druga generacja) tak długo czekać już nie trzeba, ale zainteresowanie i tak jest spore. Na przykład w Polsce w tym roku limit jest już wyczerpany. Dotyczy to również wersji 2.0 TFSI, którą testowałem. [2006-11-10] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1153
ilość stron: 3strona 1 z 3
1, 2, 3, następna