Testy samochodów
 Powrót
Szukaj w publicystyce:    Zaawansowane 
Pomoc
 
Alfa Romeo  Audi  BMW  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Daewoo  Daihatsu  Dodge  Fiat  Ford  Honda  Hyundai  Isuzu  Jaguar  Jeep  Kia  Lancia  Land Rover  Lexus  Mazda  Mercedes  Mini  Mitsubishi  Nissan  Opel  Peugeot  Polonez  Pontiac  Porsche  Range Rover  Renault  Rover  Saab  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volvo  Volkswagen
Testy samochodów

Cadillac
Cadillac Escalade - Monstrum na drodze
Wrażenia z jazdy SUV-em w wersji 6.2 V8 VVT Elegance

Strach się bać, wsiadając do tego rydwanu: 409 rumaków stłoczonych w zagrodzie o pojemności 6,2 l czeka na sygnał, by poderwać ważącego 2,5 t amerykańskiego kolosa. Naciskam pedał przyspieszenia i 565 Nm momentu obrotowego wgniata mnie w fotel. [2007-04-13] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1195

Cadillac BLS
Europa w "brzuchu" Ameryki
Wrażenia z jazdy sedanem w wersji 1.9 TiD Elegance

Cadillac BLS to taka krzyżówka - z zewnątrz rasowy, kanciasty jankes, w środku zaś rozwiązania rodem z kraju wikingów. Trochę tak, jakby oglądając koncert wielkiego Elvisa, słuchać ścieżki dźwiękowej zespołu ABBA. [2006-11-03] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1151

Cadillac CTS
Cadillac CTS Skrojony na europejską miarę
Wrażenia z jazdy autem w wersji 2.8 V6 VVT Sport Luxury

Jak uszyć elegancki garnitur? Trzeba wziąć dokładną miarę osoby, która będzie go nosiła, a następnie precyzyjnie skroić dobry gatunkowo materiał. Wydaje się, iż tą zasadą kierowali się również designerzy Cadillaca, szyjąc model CTS zarówno pod względem rozmiarów, jak i osiągów, przede wszystkim na miarę europejską. [2006-03-31] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1089

Cadillac SRX
Cadillac SRX - Amerykański kant
Test: wrażenia z jazdy autem w wersji 4.6 V8 VVT Sport Luxury

Tytułowy kant to nie nowy rodzaj oszustwa wymyślonego w USA, lecz linia nadwozia usportowionego modelu SRX, którym od jesieni ubiegłego roku można wyjechać z firmowego salonu Cadillaca w Warszawie. [2006-02-17] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1077

Cadillac STS
Sztuka Tworzenia Samochodów... po amerykańsku
Wrażenia z jazdy Cadillakiem STS 4.6 V8 VVT Launch Edition

Ciekawe, co powiedziałby Elvis Presley na widok kanciastego Cadillaca, który nie wygląda jak Cadillac, a na dodatek ma węgierskie "blachy"? Jego opinii nie poznamy niestety już nigdy, ale możemy sprawdzić, jaki jest jeden z najnowszych modeli ulubionej przez króla rock'n rolla marki. [2005-12-30] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1064