Testy samochodów
 Powrót
Szukaj w publicystyce:    Zaawansowane 
Pomoc
 
Alfa Romeo  Audi  BMW  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Daewoo  Daihatsu  Dodge  Fiat  Ford  Honda  Hyundai  Isuzu  Jaguar  Jeep  Kia  Lancia  Land Rover  Lexus  Mazda  Mercedes  Mini  Mitsubishi  Nissan  Opel  Peugeot  Polonez  Pontiac  Porsche  Range Rover  Renault  Rover  Saab  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volvo  Volkswagen
Testy samochodów
ilość stron: 8strona 1 z 8
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna

Citroen C5 - Przycisków jak serów
Minitest - Wrażenia z jazdy sedanem z turbodieslem 2.2 HDi w bogatej wersji Exclusive

Charles de Gaulle, generał Francuzów i zwolennik Citroenów mawiał: "W jaki sposób można rządzić krajem, który ma 246 rodzajów sera?" Parafrazując to słynne powiedzonko, pytam: jak można kierować "cepiątką" nowej generacji, w której przycisków, pokręteł i kontrolek niewiele mniej niż serów za czasów de Gaulle'a? [2008-09-12] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1340

Citroen Jumpy - Ferajna na pokładzie
Wrażenia z jazdy autem w wersji osobowej Kombi Atlante L2 2.0 HDi

Vanów wszelkiej maści w ofercie Citroena jest co niemiara (Xsara Picasso i C4 Picasso krótki oraz długi, ponadto C8, o kombivanach starym i nowym Berlingo nie wspomnę), a mimo to producent dołożył Kombi Atlante, które bazuje na dostawczaku Jumpy. W zależności od wersji może być pięcio-, a nawet dziewięciomiejscowy. Mnie trafił się ten największy "ferajnowóz", za kierownicą którego czuję się nawet nieźle i jako pilot, i jako przewodnik wycieczki. [2008-05-30] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1310

Citroen C-Crosser - Jeśli lubisz miękkie auta
Wrażenia z jazdy SUV-em z turbodieslem 2.2 HDi i bogatszym wyposażeniem Exclusive

Biorąc testowego C-Crossera, cieszyłem się, że pośmigam szosą, oj pośmigam. Pamiętałem przyjemne doznania, których dostarczyło mi na asfalcie Mitsubishi Outlander drugiej generacji (GS nr 1211 z 8.06.2007). Ponieważ pierwszy SUV w historii Citroena powstaje w Japonii, w fabryce Mitsubishi, na bazie Outlandera, więc powinno być tak samo. Jednak podwozie C-Crossera różni się od podwozia Outlandera. Niby to samo zawieszenie - z przodu kolumny, z tyłu układ wielowahaczowy - ale mniej sztywne. [2008-02-22] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1282

Citroen
Zuch dla dwóch
Wrażenia z jazdy Citroenem Nemo 1.4 HDi 70 KM

Z Bordeaux na zachodzie Francji 5 grudnia ruszamy ku atlantyckiemu wybrzeżu. Koło przylądka Cap-Ferret czeka na nas hodowca ostryg, któremu wieziemy części zamienne do wózka widłowego. [2007-12-28] »»»
Auto Market Truck, wydanie: 676

Citroen
Citroen C4 Picasso Na dwa tryby
Wrażenia z jazdy pięciomiejscowym minivanem 2.0i SX Pack z półautomatem

Przyznam, że od takich kompaktowych minivanów, jak Opel Zafira czy Toyota Corolla Verso, ma bardziej oryginalną stylistykę nadwozia i kabiny. Natomiast w zachowaniu pojazdu nie ma żadnych rewelacji. Wygodna jest przekładnia bez pedału sprzęgła, z trybami automatycznym i sekwencyjnym. [2007-11-09] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1255

Citroen
Œredniak osobowy
Citroen Jumpy L2 2.0 HDi Kombi Atlante

Podczas testu przekonuję się, że modularne wnętrze tego 9-osobowego mikrobusu łatwo przekształca się w bagażówkę. To największa zaleta objeżdżanej wersji. [2007-10-26] »»»
Auto Market Truck, wydanie: 667

Citroen C3 1.4 Garbusek z wdziękiem
Wrażenia z jazdy miejskim hatchbackiem w wersji SX Pack

Testowany model ma swoje lata, ale przeszedł kurację odmładzającą i po niej jeszcze bardziej podoba się kobietom. Niemało pań chciałoby go mieć. Wśród nich jest moja żona, której staram się wyperswadować zakup, wytykając "cetrójce" słabe punkty. [2007-06-29] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1217

Citroen
Citroen C4 Grand Picasso - Między obrazem a jezdnią
Wrażenia z jazdy minivanem w najdroższej wersji 2.0 HDi Exclusive MCP

Co wspólnego z autami Citroena ma Pablo Picasso, malarz, którego nazwiskiem sygnowane są kompaktowe minivany: Xsara i C4 - krótsze oraz dłuższe, 7-miejscowe, obecnie testowane? W spuściźnie Picassa są motywy, które mogły zainspirować konstruktorów Citroena. [2007-04-13] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1195

Citroen
C4 Picasso - Między wyobraŸniš a portfelem
Wrażenia z jazdy kompaktowym minivanem w 5-miejscowej wersji 1.8i SX Pack

Brr! Nic gorszego od roztopów, w jakich próbuję najnowsze dzieło Citroena - wchodzącego w marcu na nasz rynek kompaktowego, 5-miejscowego minivana C4 Picasso. [2007-03-16] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1187

Citroen
Citroen C6 - Powściągliwy piękniś
Wrażenia z jazdy limuzyną w najbogatszej wersji 2.7 HDi V6 Exclusive

Ludzie się oglądają się za tą limuzyną, bo wygląda pięknie, a przy tym jest rzadkością na naszych drogach. Jest w niej coś majestatycznego, skłaniającego do powściągliwości w deptaniu na pedał gazu. Ostrą jazdę dobrze znosi, ale wtedy nie daje odczuć rzeczywistej prędkości i pewnie przez to poziom adrenaliny nie podnosi się tak jak spalanie. [2007-02-09] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1177
ilość stron: 8strona 1 z 8
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna