Testy samochodów
 Powrót
Szukaj w publicystyce:    Zaawansowane 
Pomoc
 
Alfa Romeo  Audi  BMW  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Daewoo  Daihatsu  Dodge  Fiat  Ford  Honda  Hyundai  Isuzu  Jaguar  Jeep  Kia  Lancia  Land Rover  Lexus  Mazda  Mercedes  Mini  Mitsubishi  Nissan  Opel  Peugeot  Polonez  Pontiac  Porsche  Range Rover  Renault  Rover  Saab  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volvo  Volkswagen
Testy samochodów

Jaguar XJR - Bulgot koni
Wrażenia z jazdy sedanem 4.2 V8 z doładowaniem mechanicznym

Blisko 400 koni pod stopą i piękna dziewczyna obok. Testowałem sportową wersję modelu XJ - Jaguara XJR z benzynowym silnikiem 4.2 V8, w bogatej wersji wyposażenia Supercharged. [2008-02-29] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1284

Jaguar XK 2+2
Jaguar XK 2+2
O krok od spełnienia

Czym byłoby życie bez marzeń? A zatem puśćmy wodze fantazji: gorące lato na Lazurowym Wybrzeżu, ciemnooka piękność przy boku i ON - srebrzysty, sportowy Jaguar XK... Marzenia czasem się spełniają, choć moje nie w takiej idealnej scenerii. [2006-07-21] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1121

Jaguar S-Type
Dyskretny urok burzuazji
Wrazenia z jazdy Jaguarem S-Type 3.0 V6 High

Tym, co wyróżnia prawdziwego arystokratę z tłumu nuworyszów, jest obycie towarzyskie i to nieuchwytne "coś", które sprawia, iż mamy do czynienia z kimś nietuzinkowym. Jedno spojrzenie na Jaguara S-Type`a wystarcza, aby rozpoznać w nim wszystkie te cechy i zrozumieć, czym jest dyskretny urok burżuazji. [2005-11-18] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1053

Jaguar X-Type
Jaguar X-Type Kociaki polubiły. ropę
Jeździliśmy autem w dieslowskiej wersji 2.0D High

Kiedyś było to nie do pomyślenia, czyli silnik wysokoprężny w takiej limuzynie. A jednak! Ostatnio mogliśmy sprawdzić, jak sprawuje się X-Type z turbodieslem 2.0 z bezpośrednim wtryskiem typu common rail, o mocy 130 KM. [2005-11-11] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1051

Jaguar X-Type
Ten Typ(e) tak ma
Test: wrażenia z jazdy Jaguarem X-Type 2.5V6 High

Wszyscy wiedzą, co najbardziej lubią tygrysy. A Jaguary? Na pewno miękką i delikatną skórę, orzechowe drewno, mocne i elastyczne silniki, ale nade wszystko. zasobne portfele swoich właścicieli. [2005-09-30] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1039

Ustrzelić Jaguara
Czytelnicy testują: dieslowskie serce i angielska tradycja

Niczym wytrawni myśliwi cieszący się z osaczenia grubego zwierza mogli poczuć się nasi Czytelnicy, którzy w sobotnie przedpołudnie ostatniego dnia stycznia przyszli do salonu samochodowego firmy Vitres w Katowicach. I choć safari odbywało się w scenerii zimowej, to jednak drapieżnik był najprawdziwszy - Jaguar. [2004-02-17] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 872

Drapieżnik bez skazy
Wrażenia z jazdy Jaguarem X-Type 3.0 Sport

Marka kojarzy się z luksusowymi samochodami o najwyższym poziomie wyposażenia. Warto jednak pamiętać, że Jaguary tym się różnią od innych samochodów z najwyższej półki, że mają sportowe aspiracje. Takim też autem jest najnowszy model Jaguara X-Type, który na rynku pojawił się wiosną. [2001-12-11] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 651