Testy samochodów
 Powrót
Szukaj w publicystyce:    Zaawansowane 
Pomoc
 
Alfa Romeo  Audi  BMW  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Daewoo  Daihatsu  Dodge  Fiat  Ford  Honda  Hyundai  Isuzu  Jaguar  Jeep  Kia  Lancia  Land Rover  Lexus  Mazda  Mercedes  Mini  Mitsubishi  Nissan  Opel  Peugeot  Polonez  Pontiac  Porsche  Range Rover  Renault  Rover  Saab  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volvo  Volkswagen
Testy samochodów

Land Rover
SUV czy terenówka?
Range Rover Sport - wrażenia z jazdy autem w wersji 3.6 TD V8 HSE

Range Rover Sport wypełnia lukę pomiędzy Range Roverem, największym SUV-em Land Rovera, a rasowym terenowcem Defenderem. To auto, którego ze względu na jego konstrukcję nie można jednoznacznie zaliczyć ani do SUV-ów, ani do klasycznych terenówek. Sprawdza się na asfalcie i bezdrożach. [2007-07-27] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1225

Land Rover
Land Rover Range Rover - Już nie taki twardziel
Wrażenia z jazdy samochodem w wersji 3.6 TD V8 Vogue

Range Rover trzeciej generacji, z samonośnym nadwoziem, nie jest już takim twardzielem jak jego ojciec i dziadek, budowane na ramie. Testowałem jego najnowszą wersję, dostępną od jesieni 2006 r., z nowym turbodieslem 3.6 V8 o mocy 272 KM, który zastąpił leciwą, rzędową jednostkę TD6 177 KM, jeszcze produkcji BMW, oraz 6-stopniowym automatem (poprzednio 5-stopniowy). Do bogatego wyposażenia Vogue doszła poduszka kolanowa kierowcy oraz mobilna kamera Venture cam. [2007-01-19] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 1171

Range Rover TD6 SE
Luksusem po dziurach
Wrażenia z jazdy Range Roverem 3.0 TD6 SE

Range Rover uchodzi za najbardziej konserwatywne z rodziny brytyjskich aut terenowych. Wprawdzie ostatnia modyfikacja odbyła się z wielkim udziałem stylistów BMW, jednak i oni nie pozwolili sobie na choćby odrobinę szaleństwa. Poszaleli natomiast konstruktorzy. Samochód jest na wskroś nowoczesny. [2002-10-22] »»»
Giełda Samochodowa, wydanie: 738