Redakcja
 Powrót   Napisz do nas    Drukuj     Pomoc
 
Dział ogłoszeń
 
Dział reklamy
 
Informacje o portalu adMoto.pl
 
Informacje o wydawnictwie Commercial Travellers
 
Zarząd firmy  
Napisz do nas  
 

Informacje o wydawnictwie Commercial Travellers

Agencja Akwizycji Commercial Travellers na rynku wydawniczym istnieje od 1991 roku. Od początku działalności tworzymy dla Państwa obecnie najpoczytniejszą w Polsce gazetę o tematyce motoryzacyjnej. Przez lata zmienialiśmy się, by móc sprostać wymaganiom wciąż rosnącej liczby naszych czytelników i klientów.

Niezaprzeczalnymi atutami naszych tytułów są: cykliczność, ogólnopolski zasięg oraz częstotliwość ich ukazywania się. Czytelnikom kojarzymy się z dobrą i rzetelną publicystyką informującą o najnowszych wydarzeniach na rynku motoryzacyjnym oraz z tysiącami ogłoszeń, jakie każdego tygodnia pojawiają się na naszych łamach.

W ciągu minionej dekady z tytułami naszych periodyków związanych było kilka milionów ogłoszeniodawców i reklamodawców, którzy w ten sposób docenili naszą medialną skuteczność. Z tego też względu większość z nich wciąż do nas powraca.

Naszą misją jest tworzenie czasopism, które będą odpowiadać na zapotrzebowanie naszych odbiorców. Chcemy, by poruszane na łamach "Giełdy Samochodowej""Auto Market Truck" tematy odpowiadały zainteresowaniom jak najliczniejszego grona czytelników, a świadczone przez nas usługi były coraz wyższej jakości.

Rok po premierze portal adMoto.pl przekształcony został w spółkę o tej samej nazwie. Jest to odpowiedź na rosnące wymagania rynku oraz zmieniające się preferencje czytelników i ogłoszeniodawców, którzy wymagają bardzo szybkiej, fachowej i rzetelnej obsługi. Portal, podobnie jak czasopisma "Giełda Samochodowa" oraz "Auto Market Truck", wchodzi w skład grupy kapitałowej Commercial Travellers.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące portalu adMoto.pl lub wydawanych przez nas gazet prosimy o kontakt z nami,
mamy nadzieję, że pomocna będzie w tym strona Napisz do nas.